Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Vетодичне об?єднання вчителів іноземної мови

23 серпня 2019 року на базі Концівської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулося методичне об?єднання вчителів іноземної мови Ужгородського району на тему ,,Особливості викладання іноземної мови  у 2019 – 2020 навчальному році.

Ковач Андрея Василівна, керівник методичного об’єднання вчителів англійської мови та Комарницька Ольга Миколаївна, керівник методичного об’єднання вчителів німецької мови прозвітували про роботу районних методичних об’єднань з іноземних мов. А саме: про проведення майстер – класів, семінарів та тренінгів педагогами району,  роботу з обдарованими дітьми, обговорили результати олімпіад, конкурсів та ЗНО.

Терещук Марина Тиберіївна, методист Ужгородського РМК ознайомила присутніх педагогів з методичні рекомендації з вивчення іноземних мов у 2019-2020 навчальному році, затверджені листом МОН України в 01.07.19 № 1/11-5966. Учителі іноземних мов обговорили методичні рекомендації, особливості складання календарно-тематичного планування, заповнення класного журналу, оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів, зокрема, такі методи формувального оцінювання як спостереження та мовне портфоліо та навчально-методичне забезпечення навчального процесу учнів 2-го класу «Нової української школи».

Після обговорення було погоджено план роботи на 2019-2020 н. р. та склад творчої групи вчителів англійської та німецької мов. Учителі обговорили проблемні питання предметів та обмінялися творчими ідеями щодо викладання іноземних мов у 2019 – 2020 навчальному році.« повернутися до списку новин