Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

День цивільного захисту

Відповідно до наказу від 23.04.2019 р. № 74 «Про підготовку та проведення Дня цивільного захисту (цивільної оборони) в школі»  та згідно з планом підготовки школи та учнів з цивільного захисту, 17 травня 2019 року проведено День цивільного захисту. Відкриття Дня цивільного захисту розпочалося о 10.00 годин на шкільному подвір’ї Есенської ЗОШ із шикування класів та працівників школи. Начальник Цивільного захисту школи ознайомила учнів та особовий склад школи з основними учнями та головними завданнями Дня цивільного захисту та планом проведення Дня цивільного захисту.

   Було нагадування про підготовчі заходи до «Дня цивільного захисту» школи та попереджувальний сигнал «Увага всім!» Відбулися такі заходи:

--демонстрація засобів захисту органів дихання: ватно-марлева маска (показ засобів індивідуального захисту, виготовлених учнями на уроках праці),

 --організовано навчальні рятувальні групи:

а)ланка розвідки - 8 кл. ( 5 хлопчиків, 2 дівчат),

б) ланка пожежогасіння- 9 кл.,

в) ланка рятувальників- 7 кл.,

г) ланка надання першої допомоги - 10 кл., 11 кл.

Відбулася перевірка вміння та навичків учнів у користуванні засобами індивідуального захисту.

Під контролем класних керівників та класоводів проведено практичне навчання евакуації в школі та виконання правил техніки безпеки при прискореному кроці учнів сходами з другого поверху на перший.

Також було проведено змагання:

-показовий виступ рятувальної ланки 7-го класу,

-комбіновані естафети з елементами виконання нормативів.« повернутися до списку новин