Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

„Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи”

Відповідно до роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА 08.05.2019 року на базі Сюртівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему « Предметний тиждень як одна із форм організації методичної роботи в школі» . 
Великою честю для всіх було те, що завітала на нараду начальник відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА, Михайлишина М. І. та заступник голови Ужгородської РДА, Раті Є. Ш.
Зустріч гостей відбулося на позитивній ноті, учні навчального закладу привітали заступників з святом Матері невеликим концертом. Директор школи Жоффчак К.В. ознайомила присутніх зі школою, заступник директора з навчально-виховної роботи Кріцкі Б.Б. висвітлила тему наради. На нараді виступили голови методичних об´єднань, Енеді В.В., Фазекаш К.К., Товт Г.З., Голош К.С., які поділилися досвідом роботи по темі «Предметний тиждень».
На нараді виступила в.о. завідувача РМК Сабовчик В.М., яка розповіла про методичні рекомендації щодо підготовки до ДПА та рекомендації щодо закінчення навчального року.
На нараді виступили методисти РМК Терещук М. Т, Горгош Л. І. Дендеші І. І. , які розказали про інновації в освіті, про результати різних конкурсів тощо.« повернутися до списку новин