Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Методичне об’єднання практичних психологів закладів освіти Ужгородського району

18 вересня 2019 року на базі Сторожницької ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулося методичне об’єднання практичних психологів закладів освіти Ужгородського району на тему «Організація роботи психологічної служби у системі освіти у 2019-2020 н.р.».

Директор школи Огар Володимир Іванович ознайомив  учасників методичного об’єднання з  навчальним закладом та побажав плідної праці.

Терещук Марина Тиберіївна, методист Ужгородського РМК прозвітувала про роботу районного методичного об’єднання вчителів протягом 2018-2019 навчальному році. А саме: про проведення тренінгів, участь у семінарах-практикумах та у Всеукраїнському конкурсі авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі” у номінації «Профілактичні програми».

Рідей Світлана Миколаївна, зав. логопедичним пунктом та Лукач Наталія Петрівна, керівник методичного об’єднання практичних психологів ознайомили присутніх з пріоритетними напрями роботи психологічної служби у системі освіти на 2019-2020 н.р. та типовою документацією працівників психологічної служби.

Патраманська Олеся Миронівна, практичний психолог Оноківської ЗОШ І-ІІІ ступенів презентувала банк даних діагностик  для дітей з особливими освітніми потребами.

Після обговорення було погоджено план роботи на 2019-2020 н. р. та склад творчої групи практичних психологів. Розглянуто питання проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів  „Нові технології у новій школі” у номінації „ Корекційно-розвиткові програми”.« повернутися до списку новин