Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Свято останнього дзвоника у Великогеєвецькій ЗОШ І-ІІ ст.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас. Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другий, третій і так наступний клас, радіють цьому довгоочікуваному дню.

Ось і завершився ще один навчальний рік.

24 травня у Великогеєвецькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося урочисте свято останнього дзвоника. 9 років шкільного життя промайнули, як один день для нинішніх випускників. Начебто вчора пролунав для них 1-ий дзвінок і школа радо прийняла їх в свої ряди першокласників, а сьогодні він лунає для них востаннє в стінах нашого навчального закладу.

В цей святковий день учнів та педагогів тепло привітали директор школи Дюрке Р.Б. і заступник директора Білакович Л.А. Вони подякували їм за продуктивну працю протягом усього навчального року та вручили грамоти переможцям конкурсів і олімпіад, творчих та спортивних змагань. Директор школи побажав учням щасливих, цікавих канікул, а випускникам – знайти свою світлу життєву дорогу.

Із побажанням бути сміливими та відповідальними перед викликами сучасного світу звернулася до випускників класний керівник 9 класу, Коломієць М.М.

Випускники висловили подяку та побажання своїм вчителям, батькам і всім учням школи.« повернутися до списку новин