Відділ освіти, молоді та спорту Ужгородської райдержадміністрації

Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишиванки

16 травня— міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

А в другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Цьогоріч це свято припало на 12 травня. Із Днем матері своїх найрідніших вітаємо всі.

У Концівській ЗОШ І-ІІІ ступенів День матері святкують цілий тиждень. ЇЇ ім’я вписане в узори наших вишиванок якими зацвіли шкільні коридори 16 травня. Хочеться радості, чвітла, звершення мрій, надій і гармонії, яку несе її величність материнська Вишиванка  

Продовження цих  освячених  радістю свят відбудеться і 17 травня у день концерту «Мати і Весна», Мати і Вишиванка.

«Мені сорочку мати вишивала», - співається у відомій пісні.  І стільки тепла і оптимізму в цих словах, що хочеться ще і ще раз висловити побажання: Миру Вам, дорогі наші, щастя, добробуту і добра!. З Днем материнської Вишиванки, Хай ясніють Весною материнські очі і цвітуть радістю Вишиванки.



« повернутися до списку новин