Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Методичне об’єднання вчителів мистецтва, образотворчого мистецтва та музичного мистецтва

28 серпня 2019 року на базі Оноківської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулося методичне об’єднання вчителів мистецтва, образотворчого мистецтва та музичного мистецтва.

Терещук Марина Тиберіївна, методист Ужгородського РМК прозвітувала про роботу районного методичного об’єднання вчителів предметів художньо-естетичного циклу в 2018-2019 навчальному році. А саме: про проведення майстер – класів, роботу з обдарованими дітьми, участь у конкурсах та святах.

Шанська Людмила Василівна, керівник методичного об’єднання вчителів мистецтва та Повхан Маріанна Василівна, керівник методичного об’єднання вчителів образотворчого мистецтва ознайомили присутніх педагогів з методичними рекомендації щодо викладання предметів художньо-естетичного циклу в початковій, основній і старшій школі у 2019-2020 навчальному році, звернувши особливу увагу на реалізацію мистецької освітньої галузі у 1-2 класах Нової української школи. Учителі обговорили методичні рекомендації, особливості складання календарно-тематичного планування, оцінювання навчальних досягнень учнів.

Повхан Маріанна Василівна поділилася враженнями про майстер-класи, тренінги, творчі студії, найсучасніші мистецькі технології, пленери, виступи науковців, методистів, учителів з 15 областей України, які відбувалися на ХІІІ Всеукраїнській школі науково-методичного досвіду "Професійно-педагогічна підготовка вчителів до реалізації Концепції "Нова українська школа" у галузі мистецької освіти, який проводився у с. Чорноморка Очаківського району Миколаївської області; розповіла про проведений майстер-клас.

Після обговорення було погоджено план роботи на 2019-2020 н. р. та склад творчої групи вчителів мистецтва, образотворчого мистецтва та музичного мистецтва. Розглянуто питання проведення конкурсу «Учитель року у номінації  ,,Образотворче мистецтво”.« повернутися до списку новин