Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Олімпійський тиждень

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської райдержадміністрації  від 14.08.19 № 173 "Про відзначення Дня фізичної культури і спорту, проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та олімпійського тижня в районі у 2019 році " плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської райдержадміністрації, плану роботи закладу освіти та наказу по школі від 31.08.2019 р. №107 та з метою належного відзначення Дня фізичної культури і спорту було проведено Олімпійський тиждень.

     Не змінюючи традицій Коритнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів щорічно відзначає День фізичної культури і спорту. З цього приводу з 09 по 13 вересня у школі проходив Олімпійський тиждень, який закінчився Днем здоров'я. Заступник директора з ВР Буксар С.М. розпочала тиждень з лінійки і побажала всім дружити зі спортом, що в будь-якому випадку принесе користь у житті.

Вчителі фізичної культури Фречка М.І. та Цар М.І. ознайомили учнів школи з планом заходів щодо проведення "Олімпійського тижня". Того ж дня класними керівниками проведено бесіди на тему "Олімпійський урок. Що ти знаєш про олімпіаду та олімпійців? "

Протягом тижня проводились такі змагання: стрибки на скакалці,  підбивання м'яча, змагання з велоспорту, футболу, волейболу, піонерболу, шашок.

На загальношкільній лінійці переможці змагань були нагородженні грамотами.« повернутися до списку новин