Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Олімпійський урок в Сторожницькій школі

14 вересня в Україні відзначають День фізкультури та спорту. А в школах традиційно проводиться олімпійський урок. Вчителі фізкультури проводять різноманітні естафети, турніри, веселі старти. А класні керівники – виховні години, під час яких діти знайомляться з виникненням цього свята, чують про відомих спортсменів.

На зустріч з дітьми запрошуються відомі діячі спорту. От і цього разу вчитель фізкультури Іван Станіславович Головко запросив майстра спорту зі стрільби з лука, чемпіонку Європи 2010 р. в складі молодіжної збірної України Куриляк Марію – Магдалину, мешканку села Сторожниця.

Розпочався Олімпійський урок Гімном України. Присутніх привітали директор школи та гостя. Потім відбулася традиційна зарядка. Ну, а опісля діти займалися згідно плану. Початкова школа окремо. Тут вчителі організували веселі старти. А учні середньої та старшої займалися на спортмайданчику. Наша гостя, пані Марія- Магдалина розповіла про свій спортивний шлях, продемонструвала, як стріляти з лука.

Старшокласники змагалися у підтягуванні на турніку та гирьовому спорті. Чемпіоном школи по гирьовому спорту став Валентин Русник. Він підняв 16- кілограмову гирю аж 100 разів.

Крістіан Врабель підтягнувся на турніку 30 разів. Ростуть майбутні чемпіони.

Учні середньої ланки змагалися у волейболі, футболі та велоспорті. Переможців нагородили грамотами та подарунками.« повернутися до списку новин