Відділ освіти, молоді та спорту Ужгородської райдержадміністрації

,,Сузір’я талановитих дошкільнят”

Відповідно до планів роботи відділу освіти, молоді та спорту, Ужгородського райметодкабінету Ужгородської райдержадміністраці на 2018-2019 н.р., наказу відділу освіти, молоді та спорту  Ужгородської райдержадміністрації від 01.03.2019№57,,Про проведення фестивалю дитячої творчості ,,Сузір’я талановитих дошкільнят” та з метою виявлення і підтримки талановитих і обдарованих дітей дошкільного віку, популяризації кращого досвіду роботи педагогічних працівників  протягом квітня-травня 2019 року в районі проведено фестиваль „Сузір’я талановитих дошкільнят” (далі – Фестиваль).

У рамках Фестивалю проведено конкурси:,,Веселі нотки”-2019; ,,Веселковий дивосвіт”2019 та ,,Юний декламатор” -2019 на тему ,,Чарівний світ дитинства”, в яких взяв участь 340  вихованців із  29 закладів  освіти району, які надають   освітні послуги з дошкільної освіти:

244 дошкільнят   змагалися в  різних номінаціях конкурсу,,Веселі нотки” -2019:спів, музично-ритмічні рухи(хореографія), гра на музичних інструментах тощо.

В конкурсі ,,Веселковий дивосвіт” взяли участь 142 вихованців. Роботи конкурсантів творчо виконані у різних техніках, цікаві та різноманітні.

Бажання декламувати вірші виявили діти віком від 3 до 6 років:291 дітей із 21 закладу освіти району (ДНЗ та НВК).

22-24 травня  2019р.відбулося підсумкове засідання журі. Відповідно до рішення журі та наказу відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської райдержадміністрації 28.05.2019№136 ,,Про підсумки фестивалю дитячої творчості ,,Сузір’я талановитих дошкільнят” переможцями  та лауреатами Фестивалю визнано:

Серед учасників районного огляду-конкурсу ,,Веселі нотки”-2019 :

За краще виконання номерів ,,Хореографія”:

Переможцями:

колективи вихованців:

Малогеєвецького НВК

ДубрівськогоДНЗ

Лауреатами:

колективи вихованців:

Анталовського ДНЗ (ІІ місце)

Паладь-Комарівецького ДНЗ  (ІІ місце)

Есенського ДНЗ (ІІ місце)

Демечівського НВК(ІІІ місце)

Великогеєвецького ДНЗ(ІІІ місце)

Тийгласького ДНЗ (ІІІ місце)

Оріховицького ДНЗ (ІІІ місце)

Малодобронського ДНЗ (ІІІ місце)

Тисаашванського ДНЗ (ІІІ місце)

За краще виконання номерів ,,Хоровий спів”:

Переможцями:

колективи вихованців:

Анталовського ДНЗ

Лауреатами:

колективи вихованців:

Есенського ДНЗ (ІІ місце)

Малогеєвецького НВК (ІІ місце)

Тийгласького ДНЗ (ІІІ місце)

Нижньосолотвинського НВК (ІІІмісце)

За краще виконання номерів ,,Сольний спів” :

Переможцем:

Адріана Гулея, вихованця Галоцького НВК ;

Лауреатами:

Аліну Гулу та Марину Бровдій, вихованок Киблярського ДНЗ (ІІ місце)

Лару-Зои Кертес, вихованку Соломонівського ДНЗ (ІІ місце)

Абігель Кару, вихованку Великогеєвецького  ДНЗ (ІІІ місце)

За краще виконання номерів ,,Гра на музичних інструментах”:

Переможцем:

колектив вихованців Часлівецького НВК

Лауреатами:

колективи вихованців:

Ратівецького ДНЗ (ІІ місце)

Соломонівського ДНЗ  (ІІІ місце)

За краще виконання номерів ,,Майстер-клас” у 2019 р. серед неодноразових переможців конкурсу ,,Веселі нотки” у попередні роки  переможцями визнати:

- колектив вихованців Середнянського ДНЗ ,,Сонечко– за краще виконання  номеру ,,Хоровий спів”;

- колектив вихованців Кам’яницького  ДНЗ ,,Капітошка – за краще виконання номеру ,,Гра на музичних інструментах”;

- колектив вихованців Розівського ДНЗ  – за краще виконання номеру ,,Хореографія”.

- Ярину Молнар, вихованку Худлівського ДНЗ  – за краще виконання номеру ,,Сольний спів”.

За активну участь в районному огляді-конкурсі ,,Веселі нотки-2019  відзначити колектив вихованців  Соловківського  ДНЗ.

Серед учасників районного конкурсу  ,,Юний декламатор-2019:

визнати переможцями:

Олю Фірцак, вихованку Часлівецького НВК

  • Павла Шпонтака, вихованця Худлівського ЗДО
  • Дарину Огородникову , вихованку Оноківського ЗДО
  • Андрія Пахана, вихованця Кам'яницького ЗДО
  • Дмитра Сегедія, вихованця Коритнянського ЗДО

визнати лауреатами:

  • Ніколь Шахайду, вихованця Розівського ЗДО (ІІ місце)
  •  Русю Глодан, вихованку Оноківського ЗДО  (ІІ місце)
  • Елеонору Давідович, вихованку Нижньосолотвинського НВК; (ІІ місце)
  • Емілію Малош, вихованку Киблярського ЗДО  (ІІ місце)
  • Емелію Калман, вихованку Малогеєвецького НВК (ІІІ місце)
  • Миколу Форіша, вихованця Часлівецького НВК  (ІІІ місце)
  • Каріну Колосівську, вихованця Паладь-Комарівецького ЗДО  (ІІІ місце)
  • Владислава Ставинського, вихованця Оріховицького ЗДО  (ІІІ місце)
  • Івана  Лою, вихованця Середнянського ЗДО; (ІІІ місце)
  • Юлію Барашей та Лару-Зої Кертес, вихованок Соломонового ЗДО (ІІІ   місце)
  • Андрія Гапака, вихованця Анталовського ЗДО; (ІІІ місце)

 Серед учасників районного конкурсу  ,,Веселковий дивосвіт”-2018:

За малюнок фарбами 

визнати переможцями:

- Шляхту Василину , Худлівський ДНЗ, робота,,Човник доброти”

- Биряк  Дарину , Розівський   ДНЗ, робота ,,Чудо -квітка ”

- Коштора Максима, Соломонівський ДНЗ, робота ,,Моя улюблена казка”

визнати лауреатами:

  •  Ангеліну Годинку ,Руськокомарівський ЗДО, робота ,,Нічні кульбабки” (ІІ місце)
  •  Рудяка Михайла,  Середнянський ЗДО, робота ,,Бузок ” (ІІ місце)
  •  Черяник Аніту,Камяницький ДНЗ, робота ,,Капітошка” (ІІ місце)
  • Чорну Ангеліну,  Нижньосолотвинський НВК, робота ,,Бузок ” (ІІІ місце)
  •  Ігнаца Данієля,Паладь-Комарівецький ДНЗ, робота  ,,Квітуче дерево” (ІІІ місце)
  •  Бомбушкар Вікторію, Киблярський ДНЗ, робота  ,,Пухнасті кульбаби” (ІІІ місце)

За малюнок олівцями:

визнати переможцями:

-  Гулу Аліну, Киблярський  ДНЗ , робота  ,,Чарівний світ дитинства”

-  Даничку Дору, Паладь-Комарівецький  ДНЗ, робота ,,Веселі ігри у дворі”                

визнати лауреатами:

  •  Жиховича Олександра, Кам’яницький  ДНЗ, робота,,Хочу бути футболістом” (ІІ місце)
  •   Пап Луцу,     Великдобронський ЗДО ,робота ,,Чарівний світ дитинства” (ІІ місце)
  • Лакатош Дорину, Демечівський НВК, робота  ,,Моє щасливе дитинство”   (ІІ місце)
  •  Варгу Ганну,Тисаашванський ДНЗ, робота,,Наш дитсадок ”  (ІІІ місце)
  • Крицькій Кіру,  Середнянський ДНЗ, робота ,,На сільському подвір’ї” (ІІІ місце)
  • Ньомо Ізабеллу, Великдобронський ДНЗ, робота ,,Чарівний світ дитинства” (ІІІ місце)

За вироби з пластиліну:

визнати переможцями:

  • Косей Олександру , Часлівецький НВК, робота,,Котик і Півник”
  • Касинця Богдана, Середнянський ДНЗ  ,робота,,Мій рідний край”

визнати лауреатами:

  • Марко Вероніку,     Худлівський ДНЗ, робота  ,,Красуня паска”  (ІІ місце)
  • Козела Артема, Руськокомарівецький ЗДО, робота ,,Мої курчата” (ІІ місце)
  •   Колосівську Каріну , Паладь – Комарівецький ДНЗ , робота ,,Божа корівка між квітами”  (ІІІ місце)
  •  Ломагу Дмитра ,Часлівецький НВК, робота,,Чарівні барви літа”  (ІІІ місце)

За аплікації:

визнати переможцями:

 -  Синичку Златославу, Пацканівський ЗДО, робота,,Лелече гніздо”

-  Югас Олександру, Часлівецький НВК, робота ,,Барвиста веселка”       

визнати лауреатами:

-  Багин Антоніну,    Анталовський ДНЗ, робота ,,Мій рідний край” (ІІ місце)

- Тимур Альону,  Пацканівський ЗДО, робота,,Квітуча сакура” (ІІ місце)

- Білей Анну, Коритнянський ДНЗ, робота ,,Весняна квітка” (ІІ місце)

-  Чечур  Анастасію, Середнянський ДНЗ, робота ,,Морське дно  (ІІІ місце)

- Гудак Габріеллу, Малогеєвецький НВ, робота ,,Веселковий дивосвіт” (ІІІ місце)

За роботи, виконані  нетрадиційними техніками

визнати переможцями:

- Ішеніна Дмитра, Оріховицький ДНЗ , робота  ,,Гість нашого садочка”

- Літераті Бенце, Тисашванський ДНЗ,  робота ,,Дім бджілок”  

визнати лауреатами:

- Мигальницьку Вероніку, Оріховицький ДН, робота,,Сестрички - тингирички” (ІІ місце)

- Лецо Кріштоа ,Часлівецький НВ, робота,,Веселий поїзд”(ІІ місце)

-  Михайла Гоцу, Русько-Комарівецький  ЗДО , робота  ,,Метелик - бешкетник” (ІІІ місце)

За конструювання з паперу

визнати переможцями:

- Горвата Арнольда,  Демечівський НВК , робота ,,Усміхнулось ясне сонечко”

- Руску Вівєн ,Галоцький НВК, робота ,,Яскраве сонечко”

визнати лауреатами:

  •  Ігнаца Даніела, Паладь -Комарівецький ДНЗ, робота ,,Гусениця”  (ІІ місце)
  •  Товт Олександру, Галоцький НВК, робота ,,Маленька жабка”  (ІІ місце)
  •  Магуру Злату, Коритнянський ДНЗ , робота ,,Весна”  (ІІІ місце) 
  • Скаканді Кароліну, Середнянський ДНЗ , робота ,,Квітуча галявина”  (ІІІ місце)
  • Гричишину Аделіну, Нижньосолотвинський НВК, робота  ,,Весна прийшла” (ІІІ місце)

Серед колективних робіт:

визнати переможцями:

- колектив вихованців   Паладь- Комарівецького ДНЗ, аплікація  ,,Весняна фея”

- колектив вихованців  молодшої групи Худлівського ДНЗ,  робота ,,В дружбі наша сила”

визнати лауреатами:

  • колектив вихованців   Оноківського ДНЗ, робота ,, Веселка”   (ІІ місце)
  • колектив вихованців Руськокомарівського ЗДО, робота  ,,Щасливі долоньки”  (ІІ місце)
  •  колектив вихованців Руськокомарівського ЗДО, робота ,, Весняна пісня” (ІІІ місце).

Вітаємо переможців та  лауреатів Фестивалю!



« повернутися до списку новин