Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Міжнарожний конкурс з української мови імені Петра Яцика

На виконання Указу Президента України від 09.11.2007 №1078 ,,Про Міжнарожний конкурс з української мови імені Петра Яцика”, відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 13.03 2008 №168, наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації від 04.11.2019 № 259 „Про проведення ХХ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2019/2020 навчальному році”, відповідного наказу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 06.11.2019 №251, з метою підвищення загальної мовної культури, виховання пошани до традицій українського народу, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді в листопаді 2019 року було проведено 2 етапи  ХХ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 У районному етапі конкурсу, який відбувся на базі Руськокомарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, взяли  участь 112 учнів 3-11класів закладів освіти І, І-ІІ, І-ІІІ ступенів.

Вихованці шкіл продемонстрували  творчий підхід до написання творів різних типів, логічність, нестандартність мислення, вміння обґрунтовувати свою думку, належний рівень умінь і навичок із фонетики, лексики, словотвору. Це свідчить про системний підхід до роботи  з обдарованими дітьми вчителів української мови і літератури та початкових класів.

          За підсумками  журі переможцями та призерами районного етапу конкурсу стали:

3 клас

I місце: Лехман Соломія Василівна – учениця Худлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 II місце: Лелекач Андріана Богданівна – учениця Чертезької ЗОШ І-ІІ ступенів

III місце: Ворон Інесса Вадимівна – учениця Анталовської ЗОШ І-ІІ ступенів

 

4 клас

I місце:  Штефаняк Лілія Віталіївна – учениця Середнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

II місце: Бабущак Діана Євгеніївна – учениця Пацканівської ЗОШ І-ІІ ступенів

III місце: Шніцер Олександра Олександрівна – учениця Оноківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

5 клас

I місце: Крицкій Олександра Олександрівнаучениця Середнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

II місце:  Боляк Антоніна Богданівна – учениця  Сторожницької  ЗОШ І-ІІІ ступенів

III місце: Химинець Олександр Михайлович  – учень Чертезької ЗОШ I-II ступенів

 

6 клас

I місце: Шкрамко Яна Петрівна – учениця  Коритнянської ЗОШ I-IIІ ступенів

II місце:  Фічора Юлія Михайлівна – учениця Середнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

III місце: Мишкулинець Вікторія Олександрівна – учениця Руськокомарівської ЗОШ I-IIІ ступенів

 

7 клас

I місце: Химинець Валерія Юріївна – учениця  Чертезької ЗОШ I-II ступенів

II місце: Стрижак Каміла Андріївна – учениця Лінцівської ЗОШ I-IIІ ступенів

IIІ місце:  Диковець Крістіна Сергіївна– учениця Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

8 клас

I місце:  Пеха Юліана Сергіївна – учениця Лінцівської ЗОШ I-IIІ ступенів

II місце: Граб Дарина Олександрівна – учениця Пацканівської ЗОШ I-II ступенів

III місце: Малюк Анастасія Михайлівна – учениця Руськокомарівської ЗОШ I-IIІ ступенів

9 клас

I місце: Совга Інна Ярославівна – учениця Кам’яницької ЗОШ I-IIІ ступенів

IІ місце: Машкаринець Ірина  Юріївна– учениця Дубрівської ЗОШ I-II ступенів

IIІ місце: Федак Крістіна Василівна – учениця Анталовської ЗОШ I-II ступенів

10 клас

I місце: Шукаль Лілія Павлівна – учениця Руськокомарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

IІ місце: Мохналь Даніелла Іванівна – учениця Коритнянської ЗОШ I-IIІ ступенів

IIІ місце: Кий Владислав Васильович – учень Кам’яницької ЗОШ I-IIІ ступенів

 

11 клас

I місце: Юричко Яна Віталіївна – учениця  Коритнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

IІ місце: Оленищак Олександра Іванівна – учениця Кам’яницької  ЗОШ I-III ступенів

III місце: Ісмайлова Олександра Рафаелівна – учениця Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів



« повернутися до списку новин