Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Пункти ЗНО забезпечать необхідними засобами захисту

Пункти ЗНО забезпечать необхідними засобами захисту

Всього потребу у засобах захисту забезпечено для 1 714 пунктів проведення тестування

Пункти ЗНО забезпечать необхідними засобами захисту

Міністерство освіти і науки спільно з Групою Нафтогаз, ЮНІСЕФ Україна та Посольством Швейцарії в Україні забезпечать пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування необхідними засобами захисту.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки України.

Планується, що пункти, де відбуватиметься тестування, будуть забезпечені медичними масками, безконтактними термометрами, дезинфікуючими засобами та захистом для медиків.

За словами в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, зберегти здоров’я учнів, студентів та педагогів є ключовим пріоритетом Міністерства освіти.

«Завдяки єдиному механізму координації гуманітарної допомоги Офісу віце-прем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції нам вдалося залучити партнерів і створити безпечні та комфортні умови для проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ», – зазначила Любомира Мандзій.

ЮНІСЕФ Україна залучає до забезпечення засобами захисту та доставки компанії Unilever та Нова Пошта, а також розмістить в кожному пункті тестування інформаційні матеріали та рекомендації щодо дотримання правил гігієни.

Всього потребу у засобах захисту забезпечено для 1 714 пунктів проведення ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ.

У 2020 році у основній сесії ЗНО візьмуть участь 379 493 особи, ЄВІ/ЄФВВ складатимуть близько 90 000 осіб. Під час тестування та іспитів буде залучено 242 650 працівників та 11 630 медиків.« повернутися до списку новин