Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Навчання вчителів початкових класів до використання ігрових технологій навчання (за методикою Lego Foundation)

     Навчання на практиці – один з принципів змін в освіті. Та він ефективний не лише для дітей, а й для дорослих. Згідно концепції НУШ, величезна увага приділяється розвитку саме практичних навичок. А з LEGO вчитель з легкістю може продемонструвати учням можливість застосування науково-практичних знань у реальному житті.

 

     Відтак, з метою підвищення здатності вчителів початкової школи до використання ігрових технологій навчання, протягом двох днів, з 15 по 16 серпня 2019р., на базі Закарпатського ІППО для вчителів Ужгородського району, які з вересня працюватимуть у 1 та 2 класах НУШ, було організовано тренінги (за методикою Lego Foundation) на тему: «Ігрові та діяльнісні методи навчання в початковій школі». Викладач Драгула Оксана Михайлівна познайомила педагогів з різними методами та формами використання LEGO на уроках.
     Вчителі на власному досвіді переконалися, що ігрові методики урізноманітнюють навчальний процес, роблять його цікавішим та пізнавальнішим не тільки для учнів, але і для вчителя.

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин