Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

24 травня 2019 року у Шишлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів свято Останнього дзвоника пройшло урочисто

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне й водночас сумне. Радісне, - бо закінчився навчальний рік. Попереду — чудові літні канікули. А сумне, - бо дзвоник востаннє пролунав для найстарших учнів.
     24 травня 2019 року у Шишлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів свято Останнього дзвоника пройшло урочисто, хвилююче та незабутньо. Продзвенів особливий дзвінок, не схожий ні на один, який звучав для  учнів 11-х класів у рідній школі.
    На святі випускників привітали: В. о. директора школи – Руска Діана Ласлівна, начальник відділу культури Ужгородської районної державної адміністрації Котляр Марія Золтанівна, Всечесний отець Філеп Янош,   класні керівники – Ковач Андрея Василівна та Ференц Павло Стефанович, учні 10 - х класів, батьки, присутні гості.
    Стало вже доброю традицією підводити підсумки навчального року та висловлювати велику подяку вчителям за їх творчу, натхненну працю, учням - за досягнуті результати, батькам - за співпрацю, за повсякденні турботи, за віддане дітям тепло своїх сердець. За підсумками районних, обласних предметних олімпіад, конкурсів різного рівня дирекцією школи визначені кращі учні навчального року: Югас Анастасія – учениця 11 - А класу, Онофер Микола – учень 6 - А класу.
     У номінації «Кращий вчитель року» – вчитель угорської мови та літератури Руска Діана Ласлівна, вчитель інформатики Ференц Павло Стефанович, вчитель англійської мови Ковач Андрея Василівна.    Випускники 11-х класів зі словами вдячності звернулися до своїх вчителів та батьків, подякували за знання і поради, своїм друзям – за підтримку і допомогу,  рідній школі – за тепло та захист. Учні 11-Б показали гарний танець флешмоб.

       Щиро бажаємо нашим випускникам щастя,
Божої благодаті, хай щедрою
на добро та радість буде їхня доля!
Хай радість вам життя дарує,
Щоб посміхались ви весь час,
Хай задумана збудеться мрія,
Щоб ми раділи всі за вас!
« повернутися до списку новин