Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

МИКОЛАЙЧИК З ЛЮБОВ’Ю від лідерів районного парламенту школярів Ужгородщини

МИКОЛАЙЧИК З ЛЮБОВ’Ю від лідерів районного парламенту школярів Ужгородщини

Акція "Миколайчик з любов'ю" парламентаріїв учнівського самоврядування Ужгородського району в Перечинській школі-інтернат І-ІІ ступенів для дітей-сиріт та діток без батьківського піклування, де виховується 76 діток.

Готувались до акції заздалегідь всі школи Ужгородського району, які дружно підтримали ініціативу лідерів учнівського самоврядування і зібрали подарунки до свята Миколая.

А в день "Уроку Доброти" 21 грудня найактивнішу участь взяли лідери самоврядування загальноосвітніх шкіл: Концівської І-ІІІ ст,(Адам Роксолана, Ворона Євген, Дуркот Олександра, Семанчик Юлія, Райхель Юлія), Середнянської І-ІІІ ст, (Вейгеші Валентин, Гузинець Ярослав, Гасинець Ангеліна, Лащо Богдана),Коритнянської І-ІІІ ст, (Мохналь Данієла, Юдик Вікторія, Бараній Анастасія, Рояк Іштван),Худлівської І-ІІІ ст,(Пономаренко Ольга), Чертезької І-ІІ ст (Анікієнко Ніколетта, Стерчо Владислава).

Відрадно, що з нами побували на святі любові до дітей і колишні випускниці Концівської ЗОШ, Анна Швець та Анастасія Жупан, які допомагали здійснювати цю відповідальну теплу волонтерську місію.

Супроводжувала групу волонтерів методист по виховній роботі Ужгородського районного методичного кабінету Марина Тіберіївна., оплату за перевезення учасників акції забезпечив відділ освіти та у справах національностей Ужгородського району, дирекція Концівської ЗОШ І-ІІІ ст. сприяла нашій поїздці, оформивши всі необхідні документи – всім щира подяка

$IMAGE13$

Особлива подяка нашому водію Івану Васильовичу, що сприяв нам як міг від завантаження подарункового багажу до теплих схвальних слів на адресу юних волонтерів. Так у приємних благодійних турботах проминув наш суботній день. То ж сіймо добро, даруймо його щедро. Нехай частіше посміхаються всі діти, ті, кого не торкаються теплі материнські руки, хто не має батьківської любові.... Ось як відгукнулася про поїздку колишня випускниця нашої школи Анастасія Жупан:

«Сьогоднішній день був дуже насиченим, можна сказати що він був водночас легким та важким емоційно .

Ми побували у Перечинській школі-інтернат, де знайшли рідну домівку 76 дітей сиріт та дітей без батьківського піклування Творити добро легко, якщо є бажання, і сьогодні ми це зробили, ми подарували посмішки та радість дітям які цим обділені... Звісно подарунки не замінять материнської любові та розуміння, але хоча б трохи дадуть їм надію на те, що про них також не забувають?.

Підкорив наше серце хлопчик на ім'я Ваня який виявився вельми дружелюбним, та радів новому знайомству. Розказував хлопчик про все, що любить, а особливо співати, і згодом навіть продемонстрував свій талант... чесно кажучи мене це дуже розчулило Цим дітям потрібне особливе ставлення та розуміння, щоб вони в подальшому вибрали правильний життєвий шлях...

Я задоволена, що є молодь, якій не байдужі такі теми, як допомога іншим тому хочу подякувати учням Концівської ЗОШ 1-3 ст,(лідерам всіх шкіл Ужгородщини -авт.),  які від щирого серця проявили ініціативу та долучили нас із Анною Швець до такої доброї справи. ? Добро починається з нас, тож давайте творити його разом».« повернутися до списку новин