Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

1 вересня – День знань

З днем знань

Перше вересня – це особливе свято, тому що 1 вересня – це День знань. В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Кожен з нас, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву «школа». І полинуть тоді думки приємні, защемить серце, бо згадуєш своє дитинство, юність, своїх кращих друзів, учителів. Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хобі лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності.

У цей день мені хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти. І нехай життя, чи пандемія коронавірусу вносять у наше шкільне життя свої корективи, все одно - цей день для нас велике свято. Бажаю Вам, дорогі колеги, здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Зі святом нас, дорогі друзі!

Начальник відділу освіти                                                                      Маріанна Михайлишина« повернутися до списку новин