Відділ освіти, молоді та спорту Ужгородської райдержадміністрації

Новини

День Збройних Сил України

Дата створення: 11:56 06.12.2019

   

Відзначення Дня Збройних Сил України

Дата створення: 11:48 06.12.2019

6 грудня в Україні відзначають знаменну подію – День Збройних Сил України. Це свято мужніх чоловіків та жінок, які захищають свою Батьківщину, дітей, мирних жителів. Наш обов’язок – пам’ятати про них, не забувати, завдяки кому над нашою головою мирне небо.

Обіцяне в реальне

Дата створення: 10:11 05.12.2019

    Впродовж десятиріччя в Лінцях ніяк не могли вирішити одну із найактуальніших проблем – забезпечити підростаюче покоління місцями у дошкільному навчальному закладі. Річ у тім, що приміщеню, де був розміщений дитячий садок, більше 100 років. Вкладати кошти у його ремонт не було сенсу, оскільки від того кількість місць все одно б не збільшилася. За допомогою до голови районної ради Руслана Чорнака у сприянні щодо вирішення цієї проблеми неодноразово зверталися молоді матусі. Мовляв, через відсутність місць у ДНЗ їм нікуди дівати малечу. Тоді керівництво райради одразу взялися за вирішення цієї проблеми і пообіцяли її вирішити. Найоптимальніший варіант вирішити питання - це розмістити дошкільний навчальний заклад у Лінцівській загальноосвітній школі, оскільки тут наявні вільні приміщення, які можна переобладнати під дошкільний навчальний заклад. Для того, аби здійснити такий процес, депутати райради прийняли рішення щодо реорганізації Лінцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради шляхом злиття з Лінцівським дошкільним навчальним закладом Киблярівської сільської ради, утворивши при цьому Лінцівський ліцей Ужгородської районної ради. Тож відтепер дошкільний навчальний заклад знаходитиметься у приміщенні школи. 4 грудня голова районної ради Руслан Чорнак разом з депутатами райради Йосифом Боднаром, Андрієм Кушніруком та Віктором Шелельо, керуючим справами виконавчого апарату ради Юрієм Фрінцком та начальником відділу освіти, молоді та спорту Маряною Михайлишиною проінспектували хід проведення ремонтних робіт приміщення садочку. У розмові з керівником підрядної організації керівники району наголосили, що ремонт здійснюється для закладу дошкільнят, тому варто докласти максимум зусиль, щоб діточки навчалися в комфортних умовах. «Дякую депутатському корпусу, який підтримав рішення про реоганізацію школи та щодо виділення понад двох мільйонів гривень на облаштування в ній садочку. Навіть незважаючи на коментарі окремих песимістів, сучасному садочку у Лінцях - бути!» - зазначив очільник районної ради Руслан Чорнак. Невдовзі, а саме після проведення капітальних ремонтів приміщень лінцівська малеча, нарешті, зможе безперешкодно відвідувати новий, відремонтований, сучасний садок.

Характеристики тестів ЗНО 2020 року

Дата створення: 16:43 04.12.2019

Характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року Характеристики тестів ЗНО 2020 року Тести зовнішнього незалежного оцінювання укладаються у відповідності до затверджених характеристик, які щорічно затверджуються Українським центром оцінювання якості освіти.

ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ В СЮРТІВСЬКІЙ ШКОЛІ

Дата створення: 16:16 04.12.2019

Ремонт в Сторожницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 11:18 04.12.2019

З метою покращення умов праці педагогів та навчання учнів, завдяки турботі Ужгородської районної ради, Ужгородської районної державної адміністрації, за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА в Сторожницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено заміну старих дерев?яних дверей на сучасні. Така заміна, крім естетичного виду,  сприяла покращенню звукоізоляції між рекреаціями та класними приміщеннями, а також  збереженню тепла, завдяки чому підвищено температурний режим у приміщеннях.