Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Новини

Основні новації проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що очікують на учасників тестування

Дата створення: 09:21 20.10.2020

 ЗНО і ДПА у 2021 році: основні новації В Українському центрі оцінювання якості освіти розповіли про основні новації проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що очікують на учасників тестування в 2021 році.

Український центр оцінювання оприлюднив характеристики сертифікаційних робіт ЗНО

Дата створення: 08:49 20.10.2020

 Затверджено характеристики тестів ЗНО 2021 року Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Про це йдеться в наказі УЦОЯО.

Рівень заробітної плати працівників галузі освіти у 2021 році буде підвищений у два етапи

Дата створення: 08:46 20.10.2020

  Як зростатимуть зарплати вчителів різних категорій Рівень заробітної плати працівників галузі освіти у 2021 році буде підвищений у два етапи: у січні та в липні.

З днем працівників освіти

Дата створення: 19:19 02.10.2020

Конкурс на заміщення вакантних посад працівників Ужгородського центру професійного розвитку педагогічних працівників

Дата створення: 15:28 30.09.2020

30 вересня  в приміщенні актової зали ЗІППО був проведений конкурс на заміщення вакантних посад працівників Ужгородського районного центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської районної ради. До участі в конкурсі було допущено шість претендентів, які надали відповідні пакети документів. За результатами конкурсу всі шість учасників успішно пройшли випробування.

В Україні 27 вересня відзначають День дошкільного робітника, День дошкілля або День вихователя

Дата створення: 09:01 27.09.2020

      Вітаємо усіх працівників дошкільних закладів – вихователів, нянь, музичних керівників, психологів, методистів-організаторів, кухарів, медичних сестер з професійним святом. Коли батьки знаходяться на роботі, про їх малюків з ранку до вечора піклуються досвідчені вихователі, а годують невтомні руки нянь. Саме Ви виховуєте нашу малечу, навчаєте дітей азів самостійності, правилам поведінки у суспільстві, готуєте дітей до вступу до школи. Зичимо Вам здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу. Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці – добро і мудрість, а в житті – достаток і удача. Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

Участь учнів Сторожницької ЗОШ у Всеукраїнській акції "Сонях памяті"

Дата створення: 15:44 02.09.2020

День пам'яті захисників України — знаменна  дата в історії Української держави.  в Україні, Цьогоріч вперше  його відзначають 29 серпня. Цей день приурочений пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Символікою цього дня є квітка соняшника, адже у серпні 2014 року на полях саме із цією рослиною полягло багато українських воїнів. Хоча  29 серпня - це канікулярний період,  але класний керівник   9-го класу Сливка Б.М. разом зі своїми  учнями   не змогли залишити цю подію поза увагою. На знак вшанування пам’яті захисників України учні 9 класу власноруч виготовили соняхи та встановили символічну інсталяцію «Куточок пам‘яті»